امروز: سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷ | Today: Tuesday, 22 January , 2019
منوی اصلی


پوشش های محافظ

4781

 

 پوشش منعطف و آب بند کننده سطوح بتنی بر پایه ی قیر و لاتکس

پوشش محافظ  مایع غلیظ تک جزئی بر پایه قیر تقویت شده با لاتکس است و قابلیت رقیق شدن با آب را دارد. این محصول دارای چسبندگی بسیار خوب به سطوح بتنی، آجر، سنگ و دیگر مصالح می باشد و پس از خشک شدن تبدیل به پوششی سیاه رنگ می شود که سازه را در برابر عوامل مهاجم و مخرب محیطی حفظ می نماید.

موارد کاربرد:

  • مخازن و سازه های نگه داری آب
  • پوشش فونداسیون و پی های مدفون در خاک
  • جهت ایجاد لایه آب بند بر روی بتن و آجر
  • ترمیم انواع سقف ها با پوشش قیرگونی و آسفالت و به عنوان یک لایه محافظ در برابر رطوبت بر روی صفحات روی، آلومینیم، بتن، ملات سبک، تخته، سنگ، آزبست و ورق آهن موج دار
  • به عنوان چسب برای نصب قطعات کفپوش چوبی، تخته های عایق کننده، ورق های پلی استایرین منبسط شده و چوب پنبه

محافظ نما و دافع آب بر پایه سیلان سیلوکسان

محافظ بسیار خوب سطوح بخصوص نمای ساختمان است که با نفوذ به داخل منافذ بتن، آجر و سنگ، و ترکیب با رطوبت یا بخار آب موجود تشکیل پلی سیلوکسان آب گریز در طول منافذ می دهد. این محصول یک محافظ بی رنگ و قابل اجرا بر روی سطوح به منظور جلوگیری از نفوذ آب جاری است.از ورود آب جاری حامل ذرات معلق به داخل منافذ نما جلو گیری می کند و در نتیجه تغییر رنگ یا آلودگی سطحی به وجود نمی آید، ضمن اینکه امکان خروج بخار آب را فراهم آورده و اجازه تنفس به مصالح می دهد. این محصول تشکیل فیلم سطحی نمی دهد و در نتیجه فرسوده و جدا نمی شود و نیاز به تکرار آن در طول عمر سازه نمی باشد. محصول اجرا شده بی رنگ است و ظاهر نما را تغییر نمی دهد.

مشخصات فنی و ویژگی های پوشش های محافظ در منوی مربوطه موجود می باشد.