معرفی محصول:

C-S-H WP760 روش آب بندی مطمئن برای آب بند کردن سطوح بتنی می باشد که علاوه بر مقاومت های خمشی و سایشی بسیار خوب، دارای چسبندگی زیاد به سطح زیر است. مواد تشکیل دهنده آن به شرح زیر می باشد:

  1. پرایمر: محلولی بر پایه کوپلیمر استایرن-اکریلات جهت آماده سازی سطح
  2. رزین آب بندی: تشکیل دهنده لایه های متعدد آب بند بر پایه کوپلیمرهای مقاوم در برابر نفوذ مایعات
  3. پودر پایه سیمانی: اصلاح شده با افزودنی های شیمیایی جهت تقویت لایه های آب بند

موارد کاربرد:

C-S-H WP760 برای آب بند کردن دیواره های بتنی مخازن آب ( آب شرب و صنعتی )، استخر، آب نما، دریاچه مصنوعی، پی و نمای ساختمان، حمام و سرویس ها توصیه می شود. به دلیل وجود پودر پایه سیمانی در این محصول، نصب کاشی، سرامیک، سنگ، ورنگ آمیزی به آسانی امکان پذیر است.

روش اجرا:

عامل بسیار مهم برای کسب نتیجه، مناسب بودن سطح زیر کار است. بنابراین قبل از اجرای آب بندی لازم است ترک ها و نقاط آسیب دیده سطح به طورکامل تعمیر، ترمیم و صاف شوند. سپس با برس سیمی تمام سطح زیر کار برس زنی شده و ذرات جدا شده ماسه وسیمان شسته و تمیز شود. آن گاه پرایمر به وسیله قلم مو یا پیستولت بر روی تمام سطح زده شود. این لایه پس از۲۰ تا ۳۰ دقیقه خشک و آماده اجرای لایه های اصلی می باشد. برای تهیه ملات اصلی ابتدا یک پیمانه رزین آب بندی را با یک پیمانه آب رقیق نموده و سپس۳ تا ۴ پیمانه پودر پایه سیمانی را به آن اضافه کرده و به خوبی مخلوط کنید. این مایع را پس از ۱۰ دقیقه مجدد به طور کامل هم بزنید و به وسیله قلم مو آن را در دو دست به فاصله زمانی ۲ ساعت روی سطوح اجرا نمایید. حداقل ضخامت دو لایه کمتر ازیک میلی متر نباشد.

اختلاط:

پرایمر آب بندی محلولی آماده مصرف می باشد و کافی است کمی آن را بهم بزنید تا رنگ آن یکنواخت شود. برای تهیه ملات آب بندی از همزن الکتریکی استفاده کنید، ابتدا آب لازم را پیمانه کرده و داخل یک ظرف تمیر بریزید، سپس رزین را به آن اضافه کنید و کمی بهم بزنید تا مایع یک نواختی بدست آید، آن گاه همزن الکتریکی را روشن کرده و پودر پایه سیمانی را به آرامی درون ظرف ریخته و هم زدن را حدود دو دقیقه ادامه دهید تا محلولی همگن بدست آید. پس از ده دقیقه مجددا مخلوط را به مدت سی ثانیه بهم زده و استفاده نمایید.

بسته بندی:

C-S-H WP760 در بسته بندی های زیر عرضه می شود:
پرایمر و رزین آب بندی در سطل های ۴ و ۱۰ لیتری و پودر پایه سیمانی در کیسه های ۲۵ کیلو گرمی.

تاییدیه کیفیت:

تمام محصولاتی که توسط کلینیک تخصصی بتن  تولید و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشند.