امروز: جمعه, ۲۸ دی , ۱۳۹۷ | Today: Friday, 18 January , 2019
منوی اصلی


درزگیرها

joint_sealer

آب بندی و پر نمودن درزهای حرکتی و اجرایی جزو اصول مهندسی بوده و از اجزای لاینفک پروژه ها می باشد . استفاده از درزگیرها و واتراستاپ های مناسب عمر مفید سازه را تا چند برابر افزایش می دهد .
ماستیک گرم اجرا : چسبندگی فوق العاده ، انعطاف پذیری عالی به عنوان درزگیر مناسب و آب بند برای درزهای انبساطی مخازن آب آشامیدنی استخرهای ذخیره آب سدهف ها ، بالکن ها ، پارکینگ های طبقاتی ، کانال های آبرسانی مطرح می باشد .  این ماستیک گرم اجرا  دارای تاییدیه آب آشامیدنی بوده  و از گزینه های پر مصرف پر کردن درزهای انبساطی و انقباضی می باشد.

ماستیک درزگیر پلی فلکس: یک ترکیب بیتومن رابر است که  تا  حالت سیالیت گرم شده  و برای درزگیری درزهای انبساط  و  اجرایی مصرف می شود.

ماستیک سرد اجرا : برای تامین آب بندی درزهایی که در شرایط غوطه وری دائم قرار دارند مانند سازه های آبی ، تونل ها و آب راه ها ، کانال های آبیاری و زیرزمین ها ، آب بندی شیروانی مناسب بوده و نداشتن شره تادمای بیش از c +60 کاربری آن را افزایش می دهد . این ماستیک سرد اجرا  بواسطه قیمت رقابتی ، مصرف بالایی در آب بندی درزهای کنالهای انتقال آب دارد.

پلی سیل: یک ترکیب بیتومن رابرپلاستوالاستیک، خمیری شکل نیمه جامد است. بعد از اعمال در درزها و سرد کردن متعاقب، درزگیر بادوامی ایجاد می نماید.

درزگیر polyseal – CA : دارای قابلیت اعمال بر سطوح مرطوب بوده و در دمای c 35- تا c 110+ پایدار و قابلیت چسبندگی و انعطاف پذیری خود را حفظ می نماید . این محصول  سرد اجرا ، بهترین گزینه برای آب بندی درزهایی که امکان خشک کردن آنها قبل از اعمال ماستیک وجود ندارد می باشد .

ماستیک پلی سیلCA درزگیر و چسب پایه قیری انعطاف پذیر با چسبندگی خوب که به صورت سرد اعمال می شود. CA یک ماستیک پلاستوالاستیک است که به صورت طبیعی خشک شده و بر پایه ترکیب اصلاح شده بیتومن رابر می باشد و دارای پلیمر، فیلر، حلال غیر قابل اشتعال و افزودنی است. این ماده از قابلیت چسبندگی فوری به اکثر اجسام حتی در محیطهای مرطوب و سرد برخوردار است. بعلاوه در دمای بالا جاری نشده و همچنان کارایی خوب خود را حفظ می نماید.

درزگیرپلی یورتان  :دارای کاربرد صنعتی متنوع می باشد . مقاومت در برابر UV ، آب بندی با دوام درزهای انبساطی و چسبندگی به ماتریال هایی گوناگون مانند بتن ، شیشه سرامیک و فلز در شرایط مختلف ، از خواص منحصر به فرد این ماستیک تک جزئی سرد اجرا می باشد .  این ماستیک بواسطه قابلیت های بسیار بالا در مدت زمان کوتاهی جایگاه خود را در میان انواع ماستیکها پیدا نموده است.
درزگیر دو جزیی پلی یورتان : دارای کاربرد صنعتی متنوع می باشد . مقاومت در برابر UV ، آب بندی با دوام درزهای انبساطی و چسبندگی به ماتریال هایی گوناگون مانند بتن ، شیشه سرامیک و فلز در شرایط مختلف ، از خواص منحصر به فرد این ماستیک دو جزئی سرد اجرا می باشد .  این ماستیک بواسطه تنوع در رنگ  سهم بازار بالایی را در صنعت ساختمان و هتل سازی بدست  آورده است.

مشخصات فنی درزگیرها و پرکننده ها را در منوی مربوطه مشاهده نمایید.