امروز: سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷ | Today: Tuesday, 22 January , 2019
منوی اصلی


C-S-H CM491

C-S-H

 (C-S-H CM491) ماده عمل آوری بتن بر پایه رزین امولسیونی

 

معرفی محصول:

 C-S-H CM491 ماده عمل آوری سطحی بتن بر پایه رزین های محلول در آب است که پس ازخشک شدن تشکیل فیلم غیر محلول می دهد. رزین های مصرف شده در فرمول این محصول دارای اتصال بین ملکولی بسیار خوب و چسبندکی مناسب به سطح بتن خشک و مرطوب هستند، بدین ترتیب رطوبت کافی برای هیدراته شدن سیمان را در بتن حفظ می شود. این محصول محتوی حلال یا مواد خطر ناک نیست و می توان آن را در فضاهای محدود مانند داخل تونل ها استفاده کرد.

روش اجرا:

 C-S-H CM491بایستی روی سطح بتن تازه قبل از خشک شدن سطح پاشیده شود. بهترین زمان اجرا وقتی است که درخشندگی سطح بتن از بین می رود ( حداکثر ۲۰ دقیقه پس از بتن ریزی و پرداخت سطح). عمل آوری با پاشیدن یک لایه نازک از این مایع روی سطحی که در معرض عوامل جوی قرار می گیرند انجام می شود. در صورتی که سطح بتن خشک شده باشد، بایستی ابتدا آن را مرطوب نموده و سپس اقدام به پاشیدن ماده عمل آوری نمود.

روش استفاده:

 C-S-H CM491 به صورت محصول آماده مصرف عرضه می شود. بهترین روش برای پاشیدن یک نواخت استفاده از پیستوله دستی یا الکتریکی است.

پوشش دهی:

یک لیتر C-S-H CM491 می تواند ۵ تا ۷ مترمربع را پوشش دهد، این مقدارتشکیل لایه ای به ضخامت ۱۰ تا ۱۵ میکرون داده که برای حفظ رطوبت کافی است. این ماده می تواند به عنوان یک پرایمر برای بسیاری از کارهای تکمیلی بعدی تلقی شود، به غیر از آن دسته از پوشش ها و ملات های تعمیری که با نفوذ به منافذ سطحی بتن اتصال بر قرار می کنند.

جزئیات محصول:

  • استاندارد: مطابق با ASTM C-309 Type 1
  • شکل ظاهری: مایع
  • رنگ: ابری
  • وزن مخصوص: ۱/۰۵ تا ۱/۱۰گرم در سانتی متر مکعب
  • دمای زمان کار: تا ۷۰ درجه سانتی گراد