امروز: جمعه, ۲۸ دی , ۱۳۹۷ | Today: Friday, 18 January , 2019
منوی اصلی


C-S-H RA440

C-S-H

 (C-S-H RA 440) رها ساز بتن از قالب بر پایه روغن فراوری شده

 

معرفی محصول:

 C-S-H RA 440 مایع غلیظ کهربایی رنگی است که به منظور سهولت در باز کردن قالب بتن استفاده می شود. این محصول را می توان بصورت خالص مصرف نمود یا آن را با نفت یاگازوییل رقیق کرده و سپس بر روی سطح تمیز شده قالب بصورت یک لایه بسیار نازک اجرا کرد. این محصول را می توان برروی سطح انواع قالب های فلزی، چوبی، و کامپوزیت استفاده نمود و در کلیه بتن ریزی های متداول در کانال ها، تونل ها، قطعات پیش ساخته، تیرها و ستون ها به کار برد.

چگونگی عملکرد C-S-H RA 440 در بتن:

این محصول علاوه بر خاصیت روغنی کردن سطح قالب، محتوی مواد شیمیایی خاص می باشد که از چسبندگی بتن به سطح قالب جلوگیری می کند. عملکرد محصول به گونه ای است که سطح بتن تا زمان باز کردن قالب سخت نشده و در نتیجه به آسانی از قالب جدا می شود. اگر چه هیچ گونه اثر منفی بر مقاومت بتن ندارد.

تاثیر بر روی بتن:

استفاده از این رهاساز بتن باعث پدید آمدن سطح بسیار مناسب و صاف می شود. ضمن اینکه افزودنی ضد کف موجود در این محصول باعث می شود که حباب های درشت بتن در سطح باقی نماند و در نتیجه از حجم تعمیرات بعدی در حد قابل توجهی کاسته می شود.

راهنمای مصرف:

 C-S-H RA 440را می توان به وسیله قلم مو یا با استفاده از پیستوله دستی بر روی سطح قالب اعمال نمود، ولی نباید از پیستوله الکتریکی استفاده کرد. در ضمن مصرف ماده رقیق شده این محصول در مکان های سربسته و فاقد تهویه توصیه نمی شود.

جزئیات محصول:

  • شکل ظاهری :مایع غلیط
  • رنگ: کهربایی
  • وزن مخصوص: ۰/۸ گرم در سانتی متر معکب در ۲۰ درجه سانتی گراد
  • درجه اشتعال: ۱۳۵ درجه سانتی گراد
  • واکنش شیمیایی: ضعیف