امروز: سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷ | Today: Tuesday, 22 January , 2019
منوی اصلی


C-S-H RA450

C-S-H

 (C-S-H RA 450) رها ساز بتن از قالب بر پایه روغن حل شونده در آب

معرفی محصول:

C-S-H RA 450 مایع شیری رنگی است که به منظور سهولت در باز کردن قالب بتن استفاده می شود. این محصول را می توان بصورت خالص مصرف نمود یا آنرا با آب رقیق کرده و سپس بر روی سطح تمیز شده قالب بصورت یک لایه بسیار نازک اجرا کرد. رهاساز را می توان بر روی سطح انواع قالب های فلزی، چوبی، پلاستیکی و کامپوزیت استفاده نمود و در کلیه بتن ریزی های متداول در کانال ها، تونل ها، قطعات پیش ساخته، تیرها و ستون ها به کار برد.

چگونگی عملکرد C-S-H RA 450 در بتن:

این محصول محتوی مواد شیمیایی خاص می باشد که از چسبندگی بتن به سطح قالب جلوگیری می کند. عملکرد محصول به گونه ای است که سطح بتن تا زمان باز کردن قالب سخت نشده و در نتیجه به آسانی از قالب جدا می شود. اگر چه هیچ گونه اثر منفی بر مقاومت بتن ندارد.

تاثیر بر روی بتن:

استفاده از این رهاساز بتن باعث پدید آمدن سطح بسیار مناسب و صاف می شود. ضمن اینکه افزودنی ضد کف موجود در این محصول باعث می شود که حباب های درشت بتن در سطح باقی نماند و در نتیجه از حجم تعمیرات بعدی در حد قابل توجهی کاسته می شود.

راهنمای مصرف:

C-S-H RA 450 را می توان به وسیله قلم مو یا با استفاده از پیستوله بر روی سطح قالب اعمال نمود. در ضمن مصرف ماده رقیق شده این محصول در مکان های سربسته مانند تونل ها و معادن بلا مانع است. هر لیتر رها ساز می تواند ۲۰ تا ۲۵ متر مربع را پوشش دهد.

جزئیات محصول:

  • شکل ظاهری:مایع
  • رنگ:سفید شیری
  • وزن مخصوص:۱ تا ۱/۰۲ گرم در سانتی مترمکعب در ۲۰ درجه سانتی گراد
  • عدد قلیایی: ۸ تا ۹
  • واکنش شیمیایی: بسیار ضعیف