امروز: شنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۷ | Today: Saturday, 19 January , 2019
منوی اصلی


C-S-H CA710

C-S-H

(C-S-H CA710) چسب سرامیک بر پایه سیمان اصلاح شده با لاتکس

معرفی محصول:

C-S-H CA710 بر پایه سیمان اصلاح شده به لاتکس به همراه افزودنی های شیمیایی تولید و برای نصب کاشی، سرامیک، سنگ و آجر بخصوص در محیط های داخل آب بسیار مناسب است. با این چسب می توان مصالحی با وزن کمتر از ۳۰ کیلوگرم در متر مربع را بدون نیاز به مهار اضافی بر روی سطوحی مانند بتن، ملات ماسه سیمان، کاشی های لعاب دار و بدون لعاب و یا چوب های عمل آوری شده نصب نمود.

موارد کاربرد:

C-S-H CA710 بهترین چسب برای استفاده در استخر و یا محیط های مرطوب مانند کشتارگاه، حمام، آشپزخانه صنعتی، دستشویی و همچنین کاشی کاری تزئینی می باشد، این چسب بخصوص برای کار بر روی سطوح صاف و یا لعاب دار توصیه می شود. در صورت نیاز به افزایش مقاومت شیمیایی و یا بهبود استانداردهای بهداشتی می توانید به کمک ملات اپوکسی کاشی و سرامیک را بندکشی نمائید .استفاده از چسب بتن رقیق شده به جای آب مصرفی می تواند پایداری چسب در برابر لرزش وتغییرات دما را افزایش دهد.

ویژگی‌ها :

C-S-H CA710 پس از سخت شدن در برابر آب و محیط مرطوب مقاوم است. این چسب آماده مصرف بوده و تنها با افزودن آب در محل کارگاه قابل استفاده است. وجود افزودنی های شیمیایی در این محصول باعث افزایش کارپزیری آن شده و چسبندگی آنرا نیز بهبود بخشیده است، ضمن اینکه قابلیت اجرا در لایه های نازک و ضخیم را دارد. با این چسب می توان کاشی، سرامیک و سنگ را بصورت عمودی و افقی نصب کرد.

جزئیات محصول:

  • شکل ظاهری:پودر پایه سیمانی
  • رنگ:خاکستری یا سفید
  • وزن مخصوص پودر خشک:۱/۵ کیلوگرم در لیتر